Tundros istorija

TUNDRA gimė iš meilės šeimai. Užauginti sveikus ir laimingus vaikus – mano pagrindinis rūpestis. Bet pripratinti prie sveiko ir kokybiško maisto, kai aplink tiek pagundų – sunku. Dažniausiai vaikų, ypač mokyklinukų, mėgstami užkandžiai yra menkaverčiai. Tyrimai rodo, jog užkandžiaudami vaikai suvalgo antrus pietus. Deja, tik pagal kaloringumą, o ne maistingumą.

Užkandžiuose, kuriuos renkasi mūsų mažyliai dažnai karaliauja cukrus ir miltai. Bet vitaminų, mineralinių medžiagų, būtinų augančio vaiko organizmui, juose per mažai. Rinktis daržoves, vaisius ar riešutus vietoj viliojančio saldumyno, pripažinkime, net mums, suaugusiems, kartais pritrūksta ryžto. Ką jau kalbėti apie mūsų atžalas, kuriems skonis yra pagrindinis argumentas!

TUNDRA puikiai tinka ir vaikams į mokyklą priešpiečiams, ir suaugusiems alkį be sąžinės graužaties numalšinti. Šis sveikas ir gardus užkandis – tikras energijos užtaisas šiuolaikiniam Žemės gyventojui.

 

Tik iš natūralių produktų

TUNDRA batonėliai gaminami tik iš natūralių produktų – Lietuvos laukuose užaugintų grikių, kruopščiai atrinktų riešutų, o saldinami datulėmis ir razinomis – tad jokio papildomo cukraus, saldiklio ar konservantų čia nėra.

Malonumas be sąžinės priekaištų

TUNDRA skirta kiekvienam besirūpinančiam savo kūnu ir gera nuotaika. Batonėliai puikiai tinka visiems, siekiantiems maitintis sveikiau, trokštantiems numesti svorio arba jo nepriaugti. TUNDRA – gardus ir natūralus užkandis sportuojantiems ir aktyviai dirbantiems, kai norisi greitai ir sveikai užkrimsti.

Ne veltui pradžioje sakiau, kad TUNDRA – mano įgyvendinta svajonė. Visuomet troškau nukeliauti į tundrą – laukinės, grynos, atšiaurios gamtos kampelį, beveik nepaliestą civilizacijos. Tundra gaivališkai alsuoja gyvybe. Svajonė isšsipildė, tik kitaip. Tundroje dar nebuvau. Bet ir aš, ir Jūs TUNDRĄ galite laikyti ant savo delno. Ir mėgautis natūraliu, sveiku, subalansuoto skonio užkandžiu, kuris suteikia ir energijos, ir malonumo, praturtina organizmą būtinomis maisto medžiagomis, vitaminais, mineralais.

TUNDRA batonėliai – pirmieji ir vieninteliai tokie Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – įrodyti, kad sveikas maistas gali būti skanus. Tad šiandien drąsiai sakau – paragaukite ir Jūs!

Gaminau Jums šį produktą kaip sau, kaip savo šeimai – su meile ir geromis mintimis. Prie kiekvieno batonėlio prisilietusios žmogaus rankos ir širdies šiluma sukūrė jo išskirtinę vertę. Kviečiu paragauti ir atrasti ypatingas natūralaus skonio gamas. Skanaus ir į sveikatą!

Su meile,
Silvija

 

Partneriai

Visos teisės saugomos - TundraSnack.lt
Sukurta: PictureIDeas