Prekių gražinimo taisyklės

Grąžinimo taisyklės

1. Kiekvienos prekės savybės (sudėtis, kilmės šalis, energėtinė ir maistinė vertės) bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės Parduotuvėje.
2. Parduotuvė nurodo, o Klientas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad prekių išvaizda gali neatitikti prekių išvaizdos nurodytos prekių nuotraukose.
3. Klientas sutinka, jog jam elektroniniu būdu pateikiant užsakymą Parduotuvėje, už prekes jis įsipareigoja mokėti kainą, nurodomą užsakyme.
4. Kainos Parduotuvėje ir užsakyme nurodomos su Pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).
5. Parduotuvė įsipareigoja, jog parduodamos prekės neturi vizualiai matomų kokybės defektų: kenkėjų užkratas, surūgimas, supuvimas, pelėsis, pašaliniai objektai, pažeista pirminė pakuotė. Klientui pastebėjus vizualiai matomus kokybės defektus, Klientas privalo nedelsiant pranešti apie tai Parduotuvei el. paštu arba kitais jos nurodytais kanalais, o ši įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Parduotuvės arba pristatymą vykdančių šalių kaltės.
6. Parduotuvės įsipareigojimai:
6.1. Parduotuvė įsipareigoja parduoti prekes, kurios turi apibrėžtą galiojimo terminą.
6.2. Parduotuvė įsipareigoja perduoti prekes tinkamos kokybės bei atitinkančias užsakyme numatytus reikalavimus.
6.3. Parduotuvė įsipareigoja pateikti Klientui užsakyme nurodytą prekių kiekį. Parduotuvė neatsako tais atvejais, kai perduotų prekių kiekis nėra tikslus dėl to, jog Klientas neteisingai nurodė duomenis užsakyme.
6.4. Parduotuvė visais atvejais pateikia Klientui prekių asortimentą, atitinkantį Užsakyme numatytus kriterijus.
6.5. Tais atvejais kai užsakyme numatomas tam tikras daiktų komplektas, Parduotuvė įsipareigoja pateikti visus į daiktų komplektą įeinančius daiktus.
6.6. Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį bei siekiant, kad prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.
6.7. Parduotų prekių trūkumai šalinami, prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis taisyklėmis. 
6.8. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes ir atgauti sumokėtus pinigus šiais atvejais:
6.8.1. Prekės turi 5-ąjame šių taisyklių punkte nurodytų kokybės defektų;
6.8.2. Pristatytų prekių galiojimo terminas yra mažesnis negu 30 kalendorinių dienų;
6.8.3. Klientas neturi teisės grąžinti prekių ir atgauti pinigus tuo atveju, jeigu prekės neatitiko kitų negu 5-ąjame šių taisyklių punkte nurodytų kokybės defektu: skonis, kvapas, spalva, kadangi tai nėra produkto kokybę apibrėžiantys atributai.
6.9. Prekių siuntimo/pristatymo išlaidas, Pirkėjui siunčiant prekes Pardavėjui grąžinti ar pakeisti dėl prekės trūkumų ar trūkumams šalinti, ar patikrinti apmoka Pardavėjas, tuo atveju jeigu nustatoma, kad grąžinimui ar pakeitimui siųstos prekės yra nekokybiškos remiantis 5-uoju šių taisyklių punktu. Prekėms esant kokybiškoms, neturinčioms 5-ąjame šių taisyklių punkte nurodytų defektų, siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
6.10. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
6.10.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pirminėje pakuotėje, pirminė pakuotė privalo būti nepažeista;
6.10.2. grąžinama prekė turi būti nepraradusi savo prekinės išvaizdos dėl Pirkėjo kaltės;
6.11. Pardavėjas elektroniniu paštu per 3 dienų informuoja Pirkėją apie tai, ar jo grąžinta prekė atitiko aukščiau išvardintas sąlygas.
6.12. Pirkėjas, norėdamas grąžinamas prekes pakeisti kitomis prekėmis, nurodytame elektroniniame laiške turi nurodyti norimų prekių pavadinimus arba nuorodas bei priežastis, dėl kurių šios prekės yra grąžinamos. Jeigu pakeistos prekės vertė yra didesnė nei grąžintos prekės vertė, Pirkėjas sumoka kainos skirtumą. Jeigu pakeistos prekės vertė yra mažesnė nei grąžintos prekės vertė, Pardavėjas grąžina Pirkėjui kainų skirtumą.
6.13. Pirkėjas, sutikdamas su šiomis taisyklėmis, patvirtina, jog Pardavėjas nesuteikia Pirkėjui teisės nenurodant pagrindo atsisakyti sutarties, sudarytos dėl maisto produktų ir kosmetikos prekių pirkimo.

Visos teisės saugomos - TundraSnack.lt
Sukurta: PictureIDeas